Generations of Adventure Booklet

메뉴보기

KOREA F·I·T TOUR AİRTOUR & AİRSHOW PUÇAK BİLETİ + TUR
UÇAK BİLETİ +ŞOV YA DA EĞLENCE BİLETİ

Şimdilerde serbest bağımsız tur (Flexible Independent Tour) un kısaltması olarak kullanılan FIT’in orijinal tanımı yabancılar için serbest tur (Foreign Independent Tour)dur. FIT paket tur çermemekle birlikte profesyonel bir seyahat görevlisi tarafından müşterinin ihtiyacına göre düzenlenen bir çeşit seyahat veya turizm şeklidir.

AIRTOUR (Uçak Bileti + Tur)

Alternatif Seul Turu (Ana tur programı SIC’ ye bağlı olarak)
GOA-S01 rezervasyon Havaalanı transferi Tüm Gün Kişi başı US$780 Incheon Uluslararası Havaalanından Seul’deki herhangi bir otele(tek yön) Ücret iki kişiliktir.
Tek kişilik ek ücret US$40
GOA-S02 rezervasyon Saray turusabah gezisi 09:00 - 12:30 Kişi başı US$780 Otel - Jogye Budist Tapınağı - Cumhurbaşkanlığı Köşkü - Muhafız değişim töreni & Gyeongbok Sarayı - Ulusal Halk Müzesi - Kore Ginseng Merkezi ya da Ametist(mor yakut) Fabrikası - Itaewon caddesinde gezinti
GOA-S03 rezervasyon Namsan Kulesi: Sabah turu 09:00 - 12:30 Kişi başı US$790 Otel - Namsangol Hanok Köyü - Namsan Kulesi - Ginseng merkezi - Cheonggye Nehri-Myeongdong caddesinde gezinti
GOA-S04 rezervasyon DMZ(Askerden arındırılmış bölge) yarım gün(sabah) 08:30 - 13:00 Kişi başıUS$820 Otel - Kore Askerden Arındırılmış bölgesi - Ginseng Mağazası - Otel(pasaport yanınızda taşınmalıdır)
GOA-S05 rezervasyon Kore Halk Köyü (öğleden sonra) 13:00 - 17:00 Kişi başı US$820 Otel - Kore Halk Köyü-Ginseng Mağazası-Otel
GOA-S06 rezervasyon Tam gün şehir turu 09:00 - 17:00 Kişi başı US$840 Otel - Jogye Budist Tapınağı - Cumhurbaşkanlığı Köşkü - Muhafız değişim töreni & Gyeongbok Sarayı - Ulusal Halk Müzesi - Kore Ginseng Merkezi ya da Ametist(mor yakut) Fabrikası – öğlen yemeği - Insadong Antika Bölgesi - Kore Ginseng Merkezi - Namdaemun Pazarı - Changdeok Sarayı-otel
GOA-S07 rezervasyon Nami Adası+ Petit France 08:30 - 17:00 Kişi başı US$920 Otel - Nami Adası - öğlen yemeği - Petit France Köyü - Ginseng Merkezi - Otel(öğlen yemeği dâhil)
GOA-S08 rezervasyon Everland (sınırsız bilet) 08:30 - 17:00 Kişi başıUS$810 Otel - EVERLAND TEMA PARKI - Ginseng mağazası-Otel(öğlen yemeği yok)
GOA-S09 rezervasyon Kayak Turu (Aralık-Şubat) 08:00 - 17:00 Kişi başı US$820 Otel - Kayak merkezi(Elisian) - Ginseng mağazası - Otel >, Kayak ekipmanları, kayak giysileri, eldivenler, kayak dersi, teleferik(4 saat) : Kişi başı 130US$
GOA-S10 rezervasyon Sorak Dağı 2 gün 1 gece 2 days (9-18) Kişi başı US$1,210 Otel - Dinlenme Tesisi-öğlen yemeği-Sorak Dağı Parkı - Teleferik - Gwongeum Hisarı - Depo Harbor - Balık pazarı - Otel Mt.Sorak
2.gün: Otel - Naaksan Plajı - Sahil yolunda araba ile gezinti - Çömlek Müzesi - öğlen yemeği - Hangyeroung Tepesi-otel

NANTA

$780

Nanta’ sembolik olarak bir boks maçında dikkatsiz vurma anlamına gelir. Nanta çarpıcı bir komedi sahne gösterisinde geleneksel Kore vurmalı çalgılarını dramatize eden ritmik hareketlerin sözsüz bir performansıdır. Batı performans tarzı geleneksel Kore davul ritimleri ile bütünleşmiştir. Büyük bir mutfakta dört kaprisli aşçı düğün ziyafeti için hazırlık yapmaktadır.

Pişirme anında onlar tencere, tava, tabak, bıçak, doğrama tahtaları, su şişeleri, süpürge gibi her türlü mutfak aletini ve hatta birbirlerini vurmalı enstrumanlara dönüştürmektedirler.

rezervasyon

JUMP

$770.00

Jump; Bir patlayıcı karışımı dövüş sanatları ve fiziksel bir komedidir. Dövüş Sanatları? Komedi? Bu kombinasyon ilk bakışta garip görünebilir fakat basit temasına rağmen bu birleşim şaşırtıcı şekilde çok iyi çalışmakta ve coşkuyla alkışlanmaktadır. Birkaç yıldır Kore’de büyük bir başarıya ulaşmış olan bu gösteri bütün üyeleri dövüş sanatları ustalarından oluşan bir ailenin hikâyesini anlatır.

Bunların her birinin kendine özgü küçük özellikleri vardır: silah taşıma konusunda bir uzman olan baba, ahşap plakaları sanki hiçbirşeymiş gibi kıran anne, doğrudan olimpik jimnastik takımından geliyormuş gibi davranan kız, yarını düşünmeden savaşan ayyaş bir amca ve gözlüklerini çıkarır çıkarmaz sinirli, bir ifadeye bürünen Bruce Lee gibi bir Latin aşığa dönüşen utangaç, çekingen ve alçak gönüllü ailenin kızıyla aşk yaşayan genç… Gerçekten sıra dışı bir aile.

rezervasyon

MISO (Baebijang-jeon)

$830.00

“MISO : Baebijang-jeon”, Joseon dönemini temsil eden hicivsel bir roman, doğal insan arzularına ve üst sınıfın ikiyüzlülüğüne göndermeler yaparak okuyucuda kahkahalar uyandırmak için esprilerin ön plana çıktığı Joseon Hanedanlığı’nın son döneminde bilinmeyen bir yazar tarafından kaleme alınmış klasik bir romandır. Ülke içindeki izleyiciler için eğlence değeri taşıyan ve kanıtlanmış bir gişe değeri olan bir performans içeriği olarak, bu roman tekrar yazılmış ve Kore geleneksel operası veya müzikali olarak sahnelenmiştir.

rezervasyon

Lotte World

$730.00+ 30% indirim kuponu

Heyecan verici eğlence hayatı için mükemmel bir yer

Şehrin merkezinde yer alan Lotte World, eğlence ve turistik geziler için mükemmel bir yerdir. Lotte World nefes kesici gezintiler, buz pateni sahası, halk müzesinin yanı sıra çeşitli gösteriler, bir göl ve çok daha fazlasıyla dolu bir tema parkıdır. Her yıl yaklaşık 6.000.000 kişi tarafından ziyaret edilir ve ziyaretçilerin %10 yabancılardır. Lotte World’ün içinde doğal güneş ışığından aydalanılır ve havanın durumuna bakmaksızın bütün yıl boyunca ziyaretçilere açıktır.

rezervasyon