GOA TURKEY

Bizi Tanıyın
 • FADİME COŞGUNGÖNÜL
  2018 Goa Kore Kültür Deneyim  TuruHayatım boyunca unutamayacağım harika bir kültür deneyim turuydu benim için. Herşeyiyle tam anlamıyla harikaydı. Kore'de gidilmesi gereken yerlerin çoğunu gezme fırsatı sağladı bizlere. Hem konaklama, hem yeme, içme konusunda beklentilerinde üzerindeydi. Kore yemeklerini bizzat yerlerinde deneyimledik ve çoğu kore yemeğini tatmış olduk. Ulaşım konusunda hem Kore'ye gidiş hem de Kore'de ki şehirler arası ulaşımda çok rahattık ve keyifli geçti.Gezi boyunca tur rehberimiz ve tur yöneticisi bizimleydi ilgi ve alakalarını hiç eksik etmediler bize karşı. Turun en beğendiğim yanı dolu dolu olması görmeyi merak ettiğim bütün yerleri gezme fırsatımız oldu. Hatta bir gün tapınakta bile kaldık. Tapınakta kalmak çok faklı bir deneyim oldu hem eğlendik hemde açıkçası biraz tedirgin olduk. Tedirgin olmamızın sebebi tapınaktaki yemek kurallarıydı, bilmediğimiz için önceden hazır gidemedik. Daha sonra turda Busana çok az yer verilmisti. Busan da iki gün kalabilirdik. Busan için bir gün çok az Kore'nin en güzel şehirlerinden birisi ve bir gün yeterli değildi. Çok severek ve üzülerek Busan'dan ayrıldık. Sonuç olarak turun tamamı çok eğlenceli, öğretici ve harikaydı. Bize bu güzel anları yaşatan Goa turizm ofisine çok teşekkür ederim.
  FADİME COŞGUNGÖNÜL
 • DUYGU TOMBAK
  2018 yılında Kore Kültür Merkezi’nin Başarılı Gönüllü mülakatını geçerek GOA ile Kore Kültür Programına katılmaya hak kazandım. Programın başından sonuna kadar Kore hakkındaki bilgi ve kültürüm arttı. Hem geleneksel hem de modern Kore kültürünü deneyimleme fırsatı buldum. Aklımda en çok kalan anıyı seçmek ve paylaşmak oldukça zor çünkü hepsi birbirinden keyifli ve eğlenceliydi. Ancak Busan’da geçirdiğimiz günleri unutmam mümkün değil. Konakladığımız otelden yediğimiz yemeklere kadar, Busan’a tekrar âşık oldum diyebilirim. İlerleyen dönemlerde de GOA aracılığı ile tekrar Kore’ye gitmek için hazırlıklara başladım bile.
  DUYGU TOMBAK
 • CANSU ESER
  Popüler kültürden tarihine, doğa güzelliklerinden yemeklerine Kore'nin her tarafını harika bir şekilde gezdirip açıklayan GOA Kore turu ülkeyi tanımak isteyenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir fırsat. Gezilen yerler ve katıldığımız etkinlikler daha önce başka hiç bir yerde deneyimlemediğim anılar yaratmama yardımcı oldu. Gerçekten oldukça detaylı ve özenle hazırlanan bu tur, gezi rehberlerimiz, orada bize yardımcı olan aile ve arkadaşlarımız sayesinde daha da renkli ve eğlenceli bir zamana dönüştü. Katıldığım için gerçekten memnun kaldığım GOA Kore turuna bize bu güzel anıları verdiği için gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  CANSU ESER
 • TUNA TÜMÖZEN
  Kore’ye İlk Adım programı benim için çok özel ve çok güzel bir deneyimdi. Bu program sayesinde Kore’de kesinlikle görülmesi gereken en güzel ve önemli yerlerini görebilme fırsatım oldu. Ayrıca programda olan aile yanında konaklama ile Korelilerin günlük hayatına ve kültürlerine dair pek çok bilgi edindim. Böyle kültürlerarası bir alışveriş deneyimlediğimiz için çok mutluyum. GOA’ya böyle bir deneyimi sağladığı için teşekkür ederim.
  TUNA TÜMÖZEN
 • CEMAL YÜCEL
  2016 yılında Kore Kültür Merkezi'nin düzenlemiş olduğu kültür turuna katıldım. Kore'nin tarihi ve turistik açıdan bütün güzelliklerimi görmeme vesile bu gezi ile Kore'ye olan ilgim daha da arttı. Yemeklerinden konaklamaya, rehberlik hizmetlerinden ulaşıma kadar mükemmel bir hafta geçirdik. Katkı ve yardımlarından dolayı tüm GOA çalışanlarına teşekkür ederim.
  CEMAL YÜCEL
 • EZGİ ÇELEBİERGÜN
  GOA Kore turu fırsatını bulup katıldığım için çok memnun olduğum, hayatımın en güzel anılarına anılar ekleyen bir turdu. Kaldığımız otel, gezdiğimiz mekanlar, yapılan aktiviteler, yediğimiz yemekler, her şey detaylıca hazırlanmıştı ve çok başarılıydı. Orada bizimle ilgilenen koreli aile ve arkadaşların çok yardımsever ve vakit geçirmesi kolay, eğlenceli insanlar olması tüm tecrübeyi zenginleştirmişti ve turun hazırladığı geniş içerik Kore’nin birçok farklı güzel yönünü görmemi sağladı, dolayısıyla katılmaya karar verdiğim için gerçekten çok mutlu olduğum bir turdu.
  EZGİ ÇELEBİERGÜN